fbpx

Äriprojektide kirjutamine

Esileht Äriprojektide kirjutamine

Võta ühendust

Helista või kirjuta meile ja me vastame sulle paari tööpäeva jooksul.

liina@lpvsmartway.ee
+372 5785 4041

Äriprojektid

LPV Smartway Accountingu Liina on tõeline meister äriprojektide kirjutamise peale.  Ta oskab näha asju läbi lõpliku otsuse andja silmade ning suudab leida igas asjas väga palju kasulikku. Kõik, kes on kunagi projekte kirjutanud teavad, kui oluline see on.

 

Head äriprojektid toodavad kasu väga mitmes dimensioonis, ning selleks, et toetust saada, tuleb need alati väga selgelt ja põhjalikult välja tuua.

 

LPV käest on võimalik saada äriprojektide kirjutamisel kahte sorti abi: konsultatsioon ja täislahendus. Konsultatsioon kujutab endast nõustamist ja suunamist erinevates projekti etappides, täislahenduses teeme kogu töö ise ära.

Miks tellida oma äriprojekt meilt?

Meil on korralik kogemustepagas.

Me oleme kirjutanud meeletult palju edukaid äriprojekte, ning oleme kindlad, et tehes meiega koostööd, saadab ka sinu projekti edu.

Võidad aega ja saad tegeleda põhitööga

Kindlasti oled oma töötunnile hinnasildi külge pannud. Nüüd mõtle, kui palju sa võidaks siis, kui kõik need tunnid, mis kuluvad projekti kirjutamiseks, saaks kasutada põhitöö tegemiseks?

Loome väärtust

Me oskame kirjutada projekte nii, et need ka reaalselt lähevad läbi ja tekitavad komisjonis huvi, mitte ei jää hindajate lauanurgale vedelema.